Поетапна установка дерев’яних виробів.

Одні з основних предметів інтер’єру в любому помешканні, які надають тій, чи іншій оселі прекрасного естетичного і вишуканого вигляду в загальному, це якісні, гарні і правильно підібрані як внутрішні, так і зовнішні двері. Для їх встановлення потрібно задіяти фахових майстрів, бо ця процедура потребує точності і обізнаності у всьому її процесі. У встановленні міжкімнатних дверей навіть маленька неточність, опісля відіграє великий на то негатив, адже їх вигляд придасть вашому помешканню небажаного вигляду, тому дилетантам тут нічого робити. Наша порада на рахунок встановлення даного предмету вжитку і замовити двері міжкімнатні бажано тільки в спеціалізованих магазинах. Напередодні потрібно провести цілий комплекс підготовчих робіт і насамперед переконатись чи є всі необхідні для даної роботи матеріали, аж тоді починати основну процедуру.

Поетапна установка дерев’яних виробівПам’ятайте що установка дерев’яних дверей завжди потребує акуратності, та ретельності на протязі всіх монтажних робіт. Встановлення даного виробу насамперед починається з дверної коробки. Для цього, до необхідної нижньої її довжини обрізають вертикальні планки. В даному процесі роботи заздалегідь враховують проміжок до одного сантиметра, який буде потрібний між дверима, та підлоговим покриттям. Опісля в точності зістиковуємо верхні, та нижні планки і відповідно закріплюємо місця з’єднань само різами. Для цього відступивши від краю планки на шість міліметрів, на верхньому її краї свердлимо по два отвори, а на вертикальних планках по одному отвору. Вони повинні бути розміщені по середині місця з’єднання планок. Після проведення даної процедури приступаємо до наступної – прикручування даного виробу, тобто встановлення в отвір дверної коробки.

Ця робота здійснюється різними способами. Дверну коробку в отвір кріплять при допомозі монтажної піни, та вставляють дерев’яні клини, а між вертикальними планками також вставляють дерев’яні розпірки, щоб під дією піни планки внутрішньо не здувалися. Дверні планки також кріпляться шурупами відповідного розміру, а пусті прогалини заповнюють піною, опісля потрібно дати можливість їй висихати на протязі доби. Все надійно фіксується саморізами і для кріплення дверей зроблених з МДФ їх всього достатньо три штуки. Спочатку прикріплюють два в петлі, а потім ще один на місце дверного замка. Коли вставляють двері з масиву найкраще використовувати більш надійну технологію і дверну коробку прикріплювати при допомозі трьох саморізів з обох сторін, а потім капелюшки шурупів закрити з допомогою спеціальних декоративних заглушок підібраних в тон дерева. Саморізи потрібно підібрати належного розміру, адже в стіну вони повинні ввійти на п’ять сантиметрів. Потім дверну коробку потрібну вирівняти за допомогою трьох дерев’яних клинів, які ставлять між дверною коробкою та отвором. Одночасно треба виміряти чітку рівність, як вертикальних, так і горизонтальних ліній конструкції коробки в цілому. Двері міжкімнатні Івано-Франківськ випускають місцеві виробники.