Металочерепиця або металопрофіль: який матеріал обрати для даху?

Дуже важливо розібратися з матеріалами, які будуть використовуватися для будівництва вашої оселі. Одним з найважливіших моментів буде утеплення будинку та вибір покриття для даху. Ви повинні добре розуміти, що тут потрібно орієнтуватися не тільки на ціну, а брати до уваги надійність матеріалу – цей показник основний. Саме тому пропонуємо порівняти два види покрівельного матеріалу – це металопрофіль, а також металочерепиця. Дізнаємося такі нюанси, як ціна металопрофілю в Луцьку, а також в інших містах України. Підкажемо, у яких фірм краще робити замовлення таких матеріалів, аби отримати їх вчасно та бути впевненими у їх високій якості.

Металочерепиця або металопрофіль

Чому варто обирати металопрофіль?

Спочатку давайте розберемося, що представляє собою цей матеріал. Ваш дах буде вкритий листами оцинкованої сталі, надійність яких дуже висока. Завдяки полімерному покриттю ніякі опади не зможуть завдати суттєвої шкоди вашій покрівлі. Цей матеріал витримує як вкрай високі, так і дуже низькі температури, не змінюючи при цьому своїх властивостей. Таке покриття коштує набагато дешевше, ніж металочерепиця, оскільки його листи мають меншу вагу та виготовляються за простішою технологією. 1 м2 такого матеріалу буде коштувати орієнтовно 70-80 грн. Велика перевага – це легкість встановленні таких листів. На відміну від черепиці, ви зможете власноруч зайнятись монтажем. Ще одна перевага – вибір будь-якого кольору, залежно від вашого побажання. Для таких листів нехарактерним є вигорання, а це великий плюс.

Якщо вас цікавить ціна металопрофілю в Луцьку, тоді можете звернутися до послуг компанії ДахСтрой, щоб зробити у них замовлення. Також у них ви можете підібрати якісний цокольний сайдинг, замовити пластикові вікна та інші матеріали, необхідні для будівництва. Вони зроблять доставку необхідних вам матеріалів в Луцьк, Рівне, Сарни, Хмельницький. Тепер поговоримо про переваги іншого матеріалу.

Металочерепиця: переваги матеріалу

Такий матеріал обирають завдяки його надійності та зовнішньому вигляду, адже він схожий на натуральну черепицю. Проте завдяки покращеним властивостям такий матеріал буде служити біля 50-ти років. Ціну металопрофілю в Луцьку ми вже вказали, тепер скажемо також і про металочерепицю. Ціна на 1 м2 буде коливатися в районі 100-150 грн, залежно від виробника. Отже, ви бачите, що її ціна орієнтовно в 1,5 рази вища. Проте необхідно враховувати і переваги металочерепиці, які є очевидними, якщо мова йде про покриття даху. Тому якщо вам необхідно підібрати якісний матеріал для будівництва в Луцьку та в Рівному, ви можете звернутися до компанії ДахСтрой, яка забезпечить вас всіма необхідними матеріалами. Також тут ви можете замовити мансардні вікна FAKRO або підібрати звичайні вікна дуже хорошої якості.