5 порад для сучасного інтер’єру кухні!

Тривалу частину свого часу жінки проводять на кухні. То чому б не зробити цю кімнату комфортною, прогресивною та затишною? Скільки б простору не відводилось під кулінарну зону, у дизайнерів завжди знайдуться ідеї, що допоможуть зробити її більш зручною та практичною для господині. Сьогодні ми представимо для вас 5 сучасних порад, які створять гармонію в інтер’єрі кухні та допоможуть підтримувати порядок.

5 порад для сучасного інтер’єру кухні!

Потрібен професійний дизайн проект

Безумовно, кухня повинна бути стильною, та разом з тим, адаптованою під варіння, подрібнення, запікання, та сотні інших кулінарних операцій по приготуванню домашньої їжі. Важливо грамотно розділити простір, щоб у ньому знайшлось місце кухонному гарнітуру, сучасній побутовій техніці та зоні прийому приготовлених став. Подібні речі інтегруються в дизайн проект ще на стадії планування. Тому даний аспект варто довірити професіоналу. Досвідчений дизайнер знає як створити баланс між естетикою та функціональністю, адже кухня – це місце для активних кулінарних дій та затишних сімейних посиденьок.

Адаптуйте кухню під власні потреби

Якщо Ви – справжній кулінар, кімнату під Ваші гастрономічні експерименти варто виділити окремо. Як правило, на таких кухнях встановлюють професійну техніку, на зразок ресторанної, продумують ергономіку розміщення варочної поверхні, духовки, кухонного комбайну та іншого приладдя. Для людей, котрі готують рідко, харчуючись на роботі в кафе чи ресторанах, біль актуально буде об’єднати кухню з вітальнею. Для швидких сніданків та перекусів цілком достатньо невеликого гарнітуру з барною стійкою та столом. Тим паче, що такі рішення сьогодні в тренді. Не варто зациклюватись на стереотипах, обирайте те, що подобається та те, що зручно саме для вас.

Оберіть основний акцент

Навіть в зоні приготування їжі діють ті ж самі правила дизайну, що і в житлових кімнатах. Наявність акценту робить інтер’єр унікальним. Окремо виділяють або сам гарнітур, або куточок для прийому їжі, можна зробити акцент на стіні, стелі, вікні, використавши цікаву техніку оздоблення. Однак, тут головне – зберігати гармонію, адже виділяючи все і одразу, можна добитись протилежного ефекту, зіпсувавши доволі перспективний проект.

5 порад для сучасного інтер’єру кухні!

Використовуйте сучасні матеріали та кольори, що пробуджують апетит

Тенденції в дизайні інтер’єрів свідчать, що наразі суспільство поступово відмовляється від синтетичних матеріалів на користь природних та екологічно чистих. Активно використовується дерево, камінь, метал, кераміка, мармур, граніт, натуральні тканини та наповнювачі. Якщо говорити про кольорову гамму, то вибирається вона в залежності від обраного вами стилю. Для хай-теку це сірі відтінки з металевим блиском, для скандинавських кухонь – світлі тони з невеликими акцентами оливкового, оранжевого чи чорного кольору, для класики – благородні відтінки натурального дерева, шоколадна та бежева палітра. Простір кімнати також обживають за допомогою квітів, м’яких меблів та штор.

Не бійтесь цікавих експериментів

Відкриті полиці, вбудована кухонна техніка, меблеві фасади без ручок – все це актуально на сьогоднішній час. До речі, замість стандартної керамічної плитки для кухонних фартухів використовують дзеркала, чи спеціальне скло з фотодруком. Також на кухні має місце точкове освітлення і декоративна підсвітка окремих зон.

Якщо ви шукаєте спеціалістів, які втілять ваші ідеї в реальність, варто неодмінно завітати на сайт https://polyakova.biz/ua/ в цій дизайн студії тут працюють справжні професіонали.